User description

Twój cel jest jeden - zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego bloga oraz upewnij się czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny stworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, w Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym etapem jedzenia poza domem jest wybór lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię polską - ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w knajpach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że recenzje publikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie dostajemy forsy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz swój lokal, która jeszcze nie znalazła się na naszym blogu? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też artykuły o popularnych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku, a także nasze luźne propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!